HAKKIMIZDA

Toplu Yemek, Catering ve Organizasyon Hizmetleri” sunan bir firma olarak faaliyetine başlayan Asiltat Catering, hazır yemek sektöründe sürekli gelişen bir profil çizmeye devam etmektedir.

Taşıma Yemeğin yanı sıra dileyen müşterilerimize kendi mutfaklarında Yerinde Üretim yöntemi ile yemek hizmeti veren Asiltat Catering,mutfak projelendirme ve kurulum aşamalarında müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır.

Asiltat Catering, Türkiye'de (TSE EN ISO 9001) Kalite Yönetim Sertifikasını, (TSE ISO EN 22000) Gıda Güvenliği Belgesini bulunduran sektöründe güvenilir yemek hizmeti sunan kuruluş olarak dikkat çekiyor. Satın almadan servise kadar geçen depolama, pişirme ve diğer prosesleri içeren ürün kontrolü, yetişmiş personeli, üretim ve servis alanındaki hijyen, çalışma alanındaki makina ve ekipmanlar konusunda eğitimlerden geçirilerek sağlanan iş güvenliği, Asiltat Catering'in sunduğu hizmette kalite güvencesini koruma amacını taşıyor.

Size en doğru hizmeti en iyi şekilde vermek için profesyonel ekip çalıştırılmakta ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin evlerinde
yediği yemek tadında hizmet vermenin gayreti içindeyiz. Sizinle çalışma ümidi ile saygılar sunarız...

REZERVASYON
02163525301
info@asiltatcatering.com.tr
Zümrütevler Mah.Refahlık Sok.No:3/A Maltepe / İSTANBUL
Rezervasyon Formu İçin Lütfen Tıklayınız.